Apartamenty Nad Wisłą, Skawina, Poľsko
Apartmán – Skawina, Poľsko

Apartamenty Nad Wisłą

Ubytovanie Apartamenty Nad Wisłą sa nachádza v destinácii Skawina 16 km od miesta Wawelský hrad a ponúka výhľad na záhradu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

9,7Výnimočné · 21 hodnoteníSkawina, Poľsko2,7 km od centra – Skawina
  • Až pre 6 osôb
  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Rodinné izby
01 / 08
Apartamenty Nad Wisłą, Skawina, Poľsko – fotografia 3

Víta vás

Apartamenty Nad Wisłą

Ubytovanie Apartamenty Nad Wisłą sa nachádza v destinácii Skawina 16 km od miesta Wawelský hrad a ponúka výhľad na záhradu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené klimatizáciou a majú kompletne zariadenú kuchyňu s jedálenským kútom, TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu so sprchou, bezplatnými toaletnými potrebami a sušičom vlasov. K dispozícii je aj chladnička, mikrovlnná rúra, sporák, kávovar a rýchlovarná kanvica.

Ubytovanie Apartamenty Nad Wisłą má slnečnú terasu a záhradu.

Ubytovanie Apartamenty Nad Wisłą sa nachádza 16 km od miesta Národné múzeum v Krakove a 17 km od miesta Námestie Rynek Główny. Medzinárodné letisko Jána Pavla II. Krakov-Balice je vzdialené 17 km.

  • Výborná lokalita: Vysoko hodnotená nedávnymi hosťami (9,3)
  • Na mieste je k dispozícii súkromné bezplatné parkovisko
Príchod
Od 15:00 do 23:00
Odchod
Do 11:00

Ubytovanie

Izby a apartmány

Apartamenty Nad Wisłą ponúka na výber 2 typy izieb.

Apartmán s výhľadom do záhrady – Apartamenty Nad Wisłą

Apartmán s výhľadom do záhrady

  • 1 veľká manželská posteľ, 2 jednolôžkové postele a 1 pohovka, 1 jednolôžková posteľ
  • Pre 6 osôb
  • 75 m²
  • Spoločná kúpeľňa

Featuring a private entrance, this spacious apartment also is comprised of 3 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchen. The apartment also has a barbecue. The air-conditioned apartment offers a flat-screen TV, a tea and coffee maker, a dining area, a wardrobe as well as garden views. The unit offers 5 beds.

  • Bezplatné toaletné potreby
  • Kuchyňa
  • Toaleta
  • Vaňa alebo sprcha
  • Drevená alebo parketová podlaha
  • Uteráky
  • +35 ďalšie
Rodinná suita s balkónom – Apartamenty Nad Wisłą

Rodinná suita s balkónom

  • 4 jednolôžkové postele a 1 veľká manželská posteľ
  • Pre 6 osôb
  • 70 m²
  • Vlastná kúpeľňa

This family room's standout feature is the fireplace. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The family room also has a barbecue. The spacious family room offers air conditioning, a washing machine, a balcony with garden views as well as a private bathroom featuring a walk-in shower. The unit offers 5 beds.

  • Bezplatné toaletné potreby
  • Kuchyňa
  • Práčka
  • Toaleta
  • Kozub
  • Vaňa alebo sprcha
  • +36 ďalšie

Vybavenie

Všetko, čo potrebujete

Premyslené vybavenie pre pohodlný a bezstarostný pobyt.

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi-Fi
  • Nefajčiarske izby
  • Letiskový transfer
  • Rodinné izby

Kompletné vybavenie

Parkovanie

Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Kuchyňa

  • Jedálenský stôl
  • Kávovar
  • Čistiace prostriedky
  • Hriankovač
  • Varná doska
  • Kuchynský riad
  • Rýchlovarná kanvica
  • Kuchyňa
  • Mikrovlnná rúra
  • Chladnička

Spálňa

  • Posteľná bielizeň
  • Šatníková skriňa alebo šatník

Kúpeľňa

  • Toaletný papier
  • Uteráky
  • Vaňa alebo sprcha
  • Súkromná kúpeľňa
  • Toaleta
  • Bezplatné toaletné potreby
  • Sušič na vlasy
  • Sprcha

Obývacie priestory

  • Jedálenský priestor
  • Stôl

Média/Technika

  • TV s plochou obrazovkou
  • CD prehrávač
  • Rádio
  • TV

Vybavenie izby

  • Zásuvka pri posteli
  • Sušiak na bielizeň
  • Stojan na oblečenie
  • Drevená alebo parketová podlaha
  • Súkromný vchod
  • Žehlička
  • Klimatizácia

Prístup

  • Horné poschodia sú prístupné iba po schodoch

Exteriér

  • Vonkajší kozub/vonkajšie ohnisko
  • Vonkajší nábytok
  • Slnečná terasa
  • Gril
  • Vybavenie na grilovanie
  • Balkón
  • Záhrada

Jedlo a nápoje

  • Príslušenstvo na prípravu čaju/kávy

Aktivity

  • Badmintonové vybavenie
  • Rybolov(Mimo ubytovania)

Služby/Extra služby

  • Služba zobudenia

Exteriér/Výhľad

  • Výhľad do záhrady
  • Výhľad

Charakteristika budovy

  • Súkromný byt v budove
  • Samostatne stojace

Doprava

  • Kyvadlová doprava(za príplatok)
  • Letiskový transfer(za príplatok)

Recepcia

  • Možnosť vystavenia faktúry

Zábavné a rodinné služby

  • Detské bezpečnostné kryty zásuviek
  • Spoločenské hry/puzzle

Upratovacie služby

  • Práčovňa(za príplatok)

Rôzne

  • Vyhradený priestor pre fajčiarov
  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Kúrenie
  • Rodinné izby
  • Nefajčiarske izby

Čaká vás oddych

Cíťte sa ako doma

Oddýchnite si v pohodlí a objavte všetko, čo ponúka Skawina.

Overiť dostupnosť

Poloha

Ako nás nájdete

Adresa

Sportowa 3, Kopanka, 32-050 Skawina, Poľsko

Vzdialenosť

2,7 km od Skawina

Príchod od 15:00 do 23:00

Odchod do 11:00

Čo je v okolí

Čo sa nachádza v okolí

  • Zespół Kościoła Par. PW. śś. Szymona i Judy3,5 km
  • Plac Zabaw ul. Szwai8 km
  • Plac Zabaw ul. Chmieleniec9,7 km
  • Park linowy9,7 km
  • Park Kieszonkowy - Ogród Matematyczny9,7 km
  • Park Linearny Re-Kreacja11 km
  • Willa Baszta11 km
  • Las Wolski13 km
  • Dolina Wilgi - Park Rzeczny Wilgi13 km
  • Wawelský hrad16 km

Reštaurácie a kaviarne

  • ReštauráciaSmaczek1,4 km
  • ReštauráciaRestauracja Stek3,1 km
  • ReštauráciaRestauracja Orientalna Złoty Smok3,2 km

Obľúbené atrakcie

  • Národné múzeum v Krakove16 km
  • Námestie Rynek Główny16 km
  • Cloth Hall16 km
  • Radničná veža16 km
  • Adam Mickiewicz Monument16 km
  • Historical Museum of Krakow18 km
  • Brána sv. Floriána18 km
  • Schindlerova továreň (múzeum)18 km

Verejná doprava

  • VlakPodbory Skawińskie3,1 km
  • VlakSkawina Zachodnia3,4 km

Najbližšie letiská

  • Medzinárodné letisko Jána Pavla II. Krakov-Balice11 km

Najkratšie odhadované vzdialenosti pešo alebo autom. Skutočné vzdialenosti sa môžu líšiť.

Dobré vedieť

Pravidlá ubytovania

Pravidlá a praktické informácie k vášmu pobytu v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą.

Príchod

od 15:00 do 23:00

Informujte ubytovanie vopred o čase svojho príchodu.

Odchod

Do 11:00

Ubytovanie s deťmi

Podmienky týkajúce sa ubytovania detí

Ubytovať sa tu môžu deti v akomkoľvek veku.

Podmienky týkajúce sa detských postieľok a prísteliek

0 - 2 rokov

Detská postieľka na požiadanie: Zdarma

Prístelky nie sú v tomto ubytovaní k dispozícii.

Poskytnutie detských postieľok závisí od dostupnosti.

Žiadne vekové obmedzenie

Môžu sa tu ubytovať hostia bez ohľadu na vek

Fajčenie

Fajčenie nie je povolené.

Oslavy

Oslavy/podujatia nie sú povolené

Nočný kľud

Nočný kľud je medzi 22:00 a 6:00.

Domáce zvieratá

Domáce zvieratá sú zakázané.

Komunikačné jazyky

angličtina, francúzština a ruština

Dôležité informácie

  • Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Apartamenty Nad Wisłą o predpokladanom čase príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo kontaktovať ubytovacie zariadenie priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení vašej rezervácie.
  • V tomto ubytovaní sa nemôžu konať rozlúčky so slobodou a iné podobné oslavy.
  • Nočný kľud je medzi 22:00 a 06:00.
  • Ak sa ubytujete s deťmi, vezmite, prosím, na vedomie, že dané ubytovanie je zo zákona povinné dodržiavať štandardy týkajúce sa ochrany maloletých osôb a v nadväznosti na to zistiť totožnosť maloletých osôb a ich vzťah k dospelej osobe, s ktorou sú ubytované.

Časté otázky

Často kladené otázky

Všetko, čo by ste mohli chcieť vedieť o pobyte v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą.

Aký typ raňajok sa podáva v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą?+

Informácie o raňajkách nie sú pre ubytovanie Apartamenty Nad Wisłą uvedené. Obráťte sa, prosím, priamo na ubytovanie.

Aké typy izieb si môžem v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą rezervovať?+

Typy izieb v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą zahŕňajú: Apartmán s výhľadom do záhrady; Rodinná suita s balkónom.

Koľko hostí môže bývať v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą?+

Najväčší typ izby v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą pojme až 6 hostí.

Aké sú časy príchodu a odchodu v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą?+

Príchod: Od 15:00 do 23:00. Odchod: Do 11:00.

Je v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą k dispozícii parkovanie?+

Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Je v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą Wi-Fi?+

Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Sú v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą povolené domáce zvieratá?+

Domáce zvieratá sú zakázané.

Koľko stojí pobyt v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą?+

Ceny v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą sa líšia podľa termínu a zvolenej izby. Aktuálne ceny nájdete v ponuke vyššie.

Má ubytovanie Apartamenty Nad Wisłą vlastnú reštauráciu?+

Ubytovanie Apartamenty Nad Wisłą neuvádza vlastnú reštauráciu. Ďalšie možnosti stravovania môžete nájsť v lokalite Skawina.

Aké vybavenie ponúka ubytovanie Apartamenty Nad Wisłą?+

Ubytovanie Apartamenty Nad Wisłą ponúka: bezplatné parkovisko, slnečná terasa, gril a záhrada.

Ako ďaleko je ubytovanie Apartamenty Nad Wisłą od centra mesta Skawina?+

Ubytovanie Apartamenty Nad Wisłą sa nachádza 2,7 km od Skawina.

Akými jazykmi sa v ubytovaní Apartamenty Nad Wisłą hovorí?+

Personál ubytovania Apartamenty Nad Wisłą hovorí týmito jazykmi: angličtina, francúzština a ruština.

Hodnotenia hostí

Čo hovoria naši hostia

9,7

Na základe 21 hodnotení hostí

Personál
10,0 z 10
Vybavenie
9,9 z 10
Čistota
10,0 z 10
Pohodlie
10,0 z 10
Pomer cena/kvalita
9,7 z 10
Poloha
9,3 z 10

“Nice and quiet street,, located well for several trips.”

A
AnnaHolandsko
Samostatný cestovateľ · máj 2026

“It was a wonderful stay, host are generous, kind, caring and amazing people. The apartment was so big and just with everything you could wish for. Location isn't that bad, if you think so, because it's just bus and tram and you're right at the city centre of Krakow. Also, there's a shop just at the corner. So, it's really cool choice for the accommodation. Thank You✨️🖤”

S
SofiiaUkrajina
WITH_FRIENDS · december 2025

“Very good apartments for stay. 30 min from Energyland. Have got all what you need for living. 2 min walk got a small shop. Very quit and lovely place. Recommended.”

J
JekaterinaLotyšsko
Rodina · august 2024

“Great place for families/bigger groups but you will need a car.”

F
FraukeNemecko
Skupina priateľov · jún 2026

“Nie brakowało niczego. Wszystko było cudownie.”

W
WiktorNemecko
Skupina priateľov · december 2025

“We enjoyed everything! The host is very nice and the location amazing. The apartment is close to Krakow but also next to nature.It is a very clean and well equipped apartment. A very good ratio quality/price.”

L
LauraRumunsko
WITH_FRIENDS · máj 2025

“Krakkó - városnézős”

Á
ÁgnesMaďarsko
Rodina · máj 2025

“Bardzo mili, pomocni gospodarze. Miejsce parkingowe przy apartamencie za bramą. Czysto i komfortowo. W pełni wyposażona kuchnia. Dobra lokalizacja, blisko do miejsca docelowego. Wszystko w kuchni dostępne, łącznie z przyprawami. Miły prezent na powitanie. Bliska lokalizacja sklepu.”

M
MichałPoľsko
Rodina · august 2024

Vaša cesta sa začína tu

Rezervujte si svoj pobyt

Zažite čaro ubytovania Apartamenty Nad Wisłą. Zaistite si najlepšiu cenu a užite si nezabudnuteľný pobyt.

Rezervovať teraz

Záruka najlepšej ceny